- Home
- Properties
- TURKUAZ GYM’DEN BEŞİK KÖYÜNDE YATIRIMLIK SULU TARLA
TURKUAZ GYM’DEN BEŞİK KÖYÜNDE YATIRIMLIK SULU TARLA
Elazığ Merkez
1,493₺ / m²
33,250,000₺
-
-
1 Yıllık
-
22274 m²
Açıklama
MERKEZE 16KM UZAKLIKTA OLUP YATIRIMLIK DÜŞÜNENLER İÇİN KAÇIRILMAYACAK YERDİR.
İlan Özellikleri
Detaylar
-
Alan (m²)22274 m²
-
Fiyat (₺)33250000
-
Yapım yılı1
-
Durum